Aknefloks Krem Ne İşe Yarar, Aknefloxs Krem Nasıl Kullanılır ?

Ergenlik döneminde baş edemediğiniz sivilceleri sonsuza dek yok etmek için adeta bir kalkan görevi üstlenen Aknefloks Krem son günlerin en popüler sivilce ilaçları arasında yer alıyor. Aknefloxs krem ne işe yarar? Aknefloxs krem nasıl kullanılır? Aknefloxs krem fiyatı haberimizin detaylarında.

Uzman bir doktor tavsiyesi ile kullanılması gereken Aknefloks Krem sadece eczanelerde satılan bir sivilce ilacıdır. Bakterilerin cilt üstünde gelişip çoğalmalarını önleyerek, bakterilerin sebep olduğu iltihabi cilt bozukluklarında yararlı bir antibiyotik olan Aknefloxs krem özellikle buluğ çağındaki gençlerde görülen sivilceleri gidermek için kullanabilirsiniz. Yüzüzünüz de özellikle alın bölgesinde, alna veya enseye yakın olan kıl köklerinde, erkeklerde sakal ve bıyık bölgesi, genital bölge, sırt gibi kir ve yağın yoğun olduğu yerlerdeki bakterilerin etkinliği sonucu oluşan içi irin dolu kabartılar ve pembe-kırmızı kabartılarla belirgin sivilcelerin (akne vulgaris) giderilmesine de yardımcı olmaktadır.

Aknefloks Sivilce Kremi

En İyi 10 Sivilce Kremi; Uzmanlara Göre Akneleri Hızlı Bir Şekilde Geçiriyor


Akıntılı lezyonlar, kesik, kuru, çatlak, tahriş olmuş veya egzamalı ciltlere ya da rüzgar ve güneş yanığı oluşmuş ciltlerde kesinlikle kullanılmaması gereken bir ilaçtır. Kremi sürdüğünüz yerlerde sarı lekeler oluşabilir.

AKNEFLOXS KREM NASIL UYGULAR?

Uzman doktorunuz bu ilacı sizlere nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız en güvenli yöntemdir. Aknefloks kremi öncesinde yıkayıp kuruladığınız cildinize sabah ve yatmadan önce olacak şekilde günde 2 kez ince bir tabaka halinde, bir parça pamuk aracılığıyla sürün. İlacı gözlere ve dudaklara temas ettirmekten kesinlikle kaçının. Tedavi süresi yaklaşık olarak 8 haftadır. İlacı sürdükten sonra güneşe çıkmamaya dikkat ediniz.

AKNEFLOXS KREM FİYATI;

Aknefloks % 1 30 mg kremin 2020 güncel satış fiyatı 39.93 liradır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir