Anestol Krem Ne İçin Kullanılır, Anestol Pomad Kullanım Alanları Nelerdir ?

Anestol Pomad adı ile bilinen Anestol Krem, genellikle deri ve mukozada ki yüzeysel yanıklar, çeşitli nedenlere bağlı olan kaşıntılar, meme ucu, anüs, dudak çatlakları ve ağrıları, soluk borusu içine tüp yerleştirilmesi işlemi
sırasında kaydırıcı olarak kullanılır. Anestol pomad hakkında uzman doktorlardan alınan bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Eczanelerde yüksek fiyatlar ile satılan Anestol krem ne işe yarar? Anestol Krem Nasıl Kullanılır, Anestol pomadın fiyatı nedir? Bütün bu soruların cevaplarını sitemizde bulabilirsiniz.

Anestol Krem beyaz renkte homojen, kıvamlı pomaddır. 30 gramlık alüminyum tüplerde ambalajlanmıştır. Özellikle kadınların ortak olarak kullandığı platformlar da adını sıklıkla duyabileceğiniz Anestol Pomad Krem, eczanelerde satılan en iyi lokal anestezikler arasında bulunuyor. Uygulandığı bölgede uyuşma sağlayan anestol pomad, içerisinde yardımcı madde olarak Metil paraben, propil paraben, polietilen glikol 1500, polietilen glikol 6000, propilen glikol içermektedir. Kullanan birçok kadının özellikle de ağda esnasında istedikleri uyuşmayı sağladıkları Anestol pomadı kullanmadan önce talimatları okumalı ve mutlaka uzman bir doktora danışmalısınız. Kullanımı basit olarak görülen Anestol Pomad ilaç olduğu için bazı kişilerde istenmeyen kötü sonuçlara sebep olabilir. Uygulandığı bölgede kısa sürede etkisini gösteren Anestol Pomad, kesinlikle doktor ve uzman olmadan kullanılmamalıdır.

Anestol Pomad Krem

Buna da Bakınız; Libido’yu Artırmanın 10 Kolay Yolu


ANESTOL POMAD KREM HANGİ ALANLARDA KULLANILIR?

Anestol Kremin prospektüsünde verilen bilgilere göre bu krem, deri ve mukozanın yüzeysel yanıkları, çeşitli nedenlere bağlı kaşıntılar, meme ucu, dudak çatlakları ve ağrılarında kullanılabilir.

Kadınlar ağda öncesinde ya da lazer epilasyonda acıyı azaltmak için Anestol Krem kullanıyor. Kuaförde kaş ve bıyık aldırırken acıyı hissetmek istemiyorsanız bu kremi uygulayabilirsiniz. Özellikle acısı biraz fazla olan iğneli lazer epilasyonda da Anestol Pomad’ı sürebilirsiniz.

Cildinizin kuruluğundan dolayı ya da kullandığınız sütyenin naylon olmasından ötürü oluşan meme ucu çatlakları için bu kremi uygulayabilirsiniz.

Basurdaki acıyı azaltmak, güneş yanıkları sonrasında acıyı en aza indirmek için uzmana danışarak kremi uygulayabilirsiniz.

Anestol Pomad Krem


ANESTOL POMAD KREM NASIL KULLANILIR?

Kullanım öncesi kesinlikle uzman bir doktora danışılması gereken Anestol Pomad Krem, gün içerisinde 2-3 kere sürülebilir. Fakat bu kullanımlarda 5 gramdan daha fazla uygulamamalısınız. Gün içerisinde en fazla kullanım dozu ise 17 ya da 20 gramdır.

Aşırı kullanıldığında beklemediğiniz ciddi yan etkilerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Kremi kullanmadan önce bölgenin temiz olmasına itina gösteri. Ardından bölgeye kremi sürüp güzel bir şekilde ovalayın. 5 dakika içerisinde etkisini gösterecektir.

ANESTOL POMAD KREM GECİKTİRİCİ OLARAK KULLANILABİLİR Mİ?

Anestol pomad krem uygulandığı bölgeyi uyuşturması ile bilinen son derece etkili olan bir kremdir. Fakat cinsel ilişki sırasında ki gecikme konusunda kanıtlanmış bir faydası yoktur. Uzman bir doktor tavsiyesi almadan Anestol Pomad Krem’i geciktirici olarak kullanmak cinsel organ üzerinde oluşabilecek sıkıntılara yol açabilir.

ANESTOL KREMİN FİYATI NE KADAR?

Anestol pomad reçete ile eczaneden alabileceğiniz satılan bir kremdir.  Mart ayından itibaren reçetesiz fiyatı 15.85 Liradır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir