Aradığınız Mükemmellik İçin İnci Davetiye!

Kurulumu 1978 yılı içerisinde olan ve buna bağlı olarak da uzun bir geçmişe sahip olan İnci Davetiye Hızır Aydın tarafından kurulmuştur. Kurulduğu dönemlerde küçük bir işletme olarak var olmasının yanında kartpostal üretimi içerisine girmiş ve matbaa olarak kartpostal ile başlamıştır.  Ancak kendi ilerlemelerini sürekli olarak çoğaltmak ve hızlı şekilde ilerlemeye kaydetmek isteyen firma çok geçmeden üretimde çeşitlilik yoluna girmiştir.

Firma, bu yöntem ile beraber devam ederken kartpostal üretiminin yanında imsakiye, zarf, resim dosyası, bloknot, zarf, renkli ve resimli zarflara da yer vermiştir. Bunun devamında da davetiye seçeneklerine yer vermiş ve davetiyeler ile ilgili var olan bilgilerini ve deneyimlerini arttırma yoluna girerek 1984 yılında marka ismini almıştır.

Size Özel Seçimler Sunan İnci Davetiye!

Düğün davetiyesi seçimlerinize uygun olarak en iyisini sizlere sunan ve bu konuda oldukça büyük çeşitlilik sunan firma, hangi tarza sahip olursanız olsun zorlanmadan aradığınız davetiye şekline size sunmaktadır. Bunun yanında firma, davetiyeleri kendi kafanızda kurduğunuz gibi üretmek konusunda da size yardımcı olup özgün tasarımlar da var edebilmektedir.

Aradığınız her seçenekte sizlere en iyi hizmeti sunan İnci Davetiye, ayrıca tüm ürünlerinde de yüksek kalite seçeneklerini net bir şekilde bulundurmaktadır. Aradığınız tüm imkanlar doğrultusunda, sizlere hem kalite hem de uygun fiyat vererek sektöründeki yerini de kanıtlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir