Contractubex Krem Ne İşe Yarar, Contractubex Krem Kullananlar Ne Diyor?

Cilt üzerinde senelerdir yer etmiş olan ameliyat izlerine, yaralara ve dikiş izlerine kesin çözüm sağlayan Contractubex Kremi sizler için sunuyoruz. Contractubex Krem son zamanların en merak edilen kremleri arasında yer alması ile beraber kullanan bir çok kişi bu kremin şifalarından bahsediyor. Yara ve sivilce izleri üzerinde son derece etkili olan Contractubex Krem ne işe yarar, nasıl kullanılır gibi sorularınızın cevabını bu yazımız da bulabilirsiniz.

Contractubex Krem, asıl olarak ciltte uzun yıllardır geçmek bilmeyen yaralar, ameliyat sonrası oluşan kalıcı dikiş izleri gibi sorunları çözmek için kesinlikle kullanılması gereken bir kremdir. Bunların dışında kalıcı hasar bırakan yanıklar, koparılmış sivilce izleri gibi uzun bir süre boyunca geçmeyen izleri çok kısa sürede geçiren medikal bir kremdir. Cildin ya da vücudun dış yüzeyinde yer alan sevilmeyen kusurları gidermede oldukça başarılı olan Contractubex jel, var olan bu kusurları kolayca ortadan kaldırılabilir.

Contractubex Krem, etken maddesi olarak bilinen Extractum Cepea, Allantıin ve Heparin sayesinde ciltte yer alan yaraların ve ölü dokunun yenilenmesi ve iyileşmesini kısa bir sürede sağlanıyor. Contractubex jeli genel olarak gebelik döneminde aşırı kilo alan kadınlar sonrasında kilo verilmesi sebebi ile vücudun belirli bölgelerinde çatlaklar için kullanılması öneriliyor.

Contractubex Krem

Contractubex Krem Ne İşe Yarar

Seneler önce yaşanan kötü bir kaza, yaşanmış bir ameliyat veya eski yanık izi Contractubex Krem ile cildinizden tamamen uzaklaşabilir. Bu konuda bilmeniz gereken en önemli husus ise yara izi ne kadar eski ise iyileşme süreci de buna bağlı olarak o kadar geç olmasıdır. Düzenli kullanarak kesin sonuç almanız mümkündür.


Contractubex Krem Nasıl Kullanılır ?

Cilt üstünde yer alan yanık, yara, kesik, çatlaklar, çizik, ameliyat dikişleri ve bunlara benzeyen rahatsız edici lekelerin üzerine sürülerek ve masaj yapılarak sorunlu olan bölgeye uygulanır. İlacın kesin etkisinin tam olarak ortaya çıkması için gün içerisinde en az 2 kere uygulanması ön görülmektedir.

Contractubex krem mümkün oldukça sorunlu bölgeye parmaklarınız yardımı ile ovalar şekilde sürünüz. Sivilce izleri için ise; Eğer doktor tavsiyesi üzerine kullanılacaksa Contractubex’i gün içerisinde 4 kez sorunlu olan bölgeye uygulanması ve aynı şekilde bir miktar jelin sorunlu bölgeye yedirilmeden tabaka kalacak şekilde bırakılması gerekmektedir.

Contractubex Krem Fiyatı 2020;

Contractubex krem Eczanelerden alabilirsiniz. Bu kremi kullanmaya karar verdiğinizde mutlaka doktorunuza danışınız. Eczane Perakende Satış Fiyatı ( KDV Dahil ) 145.67 Lira.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir