Excipial Lipo Ne İşe Yarar? Excipial Lipo Nasıl Kullanılır, Excipial Lipo 2020 Fiyatı

Cilt bakımına özen gösteren bir çok kadının kullandığı son zamanların en iyi nemlendirici özelliği ve uygun fiyatı ile dikkat çeken Excipial Lipo Emülsiyon sağladığı bir çok faydalı özellik ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bir çok Dermatoloji Uzmanı tarafından tavsiye edilen ve kullanımı sonrasında cildi pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüme kavuşturan Excipial Lipo 2020 fiyatı, kullanım şekli ve yan etkileri her zaman olduğu gibi yine sitemizde sizlerle.

Excipial Lipo; deri üstünde ki tabakanın yumuşatılmasında çok önemli rol oynayan son zamanların en merak edilen ilaçları arasında yer alıyor. Yumuşatıcılar ve Koruyucular olarak adlandırılan bir ilaç grubuna dahil edilen bu losyonun etken maddesi Üre’dir. 100 gramında 2 gram Üre bulunan Excipial Lipo, su geçirmeyen özelliği ile beraber cildin kolayca emilmesini sağlayarak kısa sürede etkisini gösterir.

Excipial Lipo

Excipial Lipo nasıl kullanılır, kullanım alanları nelerdir?


Excipial Lipo Ne İşe Yarar, Nerelerde Kullanılır ?

Cildi nemlendirmede kullanılan bu losyon, kuru cilt ile uzun zamandır uğraşan fakat başa çıkamayanların mucize ilacıdır. Kırmızı ve leke şeklinde oluşan egzama tedavisinde de kullanılabilir. Dirsek, diz, topuk, ayak altı gibi yerlerde aşınma, yarılma ve nasır var ise bu losyonu uygulayabilirsiniz. Atopik egzama tedavisinde kullanılabilir. Gül hastalığında destekleme tedavi amacıyla kullanılır.

Excipial Lipo

Excipial Lipo ne işe yarar, hangi bölgelerde kullanılır


Excipial Lipo Emülsiyon Nasıl Kullanılır ?

Düzenli bir şekilde kullanıldığında kolayca faydasını göreceksiniz. İlk olarak uygulanacak bölgeyi güzelce temizleyin. Elinize nohut tanesi kadar alıp, parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayın. Gün içerisinde 2 ya da 3 defa sürmeniz yeterli olacaktır.


Excipial Lipo Emülsiyon 2020 Ücreti Ne Kadar ?

Excipial lipo fiyat 200 ml 24.60 TL’den satılmaktadır. Reçetesiz satılan bir üründür, bundan dolayı da devlet tarafından karşılanmıyor.


Excipial Lipo Emülsiyon Detaylı Açıklama;Buna da Bakınız; Fito Krem Ne İşe Yarar, Fito Kremin Faydaları Nelerdir?


Excipial Lipo Kullanıcı Yorumları;

Kullanıcı 1

Sıkıntılı bir cildim olmasına rağmen 3 senedir kullandığım ve hiçbir sıkıntı yaşamadığım nemlendirici/ilaç. Bende leke yapmadı. Ama cildi inceltmesi kısmına takıldım.

Kullanıcı 2

Geçen sene yazın kullanmak için almıştım daha doğrusu güneş sonrasında iyi geliyordu. Ancak¸ kokusundan iyice hoşlanmamaya başladım¸ kullanmayı bıraktım :/

Kullanıcı 3

Bu krem benim yüzüme ağır gelmişti. Ve sürdükten sonra sanki yüzümü esmerleştirdi gibi geldi bana. Bepantholü sürdüğüm an kızarıklarım yatışmış sakin bir ciltle karşılaşıyorum mesela ama bunda sanki kızarıklıklar daha bir belirginleşmiş gibi geliyor. Bence vücut için ideal.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir