Fucidin Krem; Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır ve 2020 Fiyatı Ne Kadar ?

Genel olarak ciltte bulunan bakterileri öldürme amaçlı kullanılan Fucidin krem hakkında merak ettiğiniz her şeyi bu yazımız da öğrenebilirsiniz. Fucidin krem nedir, ne işe yarar, neden kullanılır, kullanıcı yorumları ve 2020 satış ücreti sizlerle.


Uzman doktorların sivilce üzerine çok uzun zaman önce piyasaya sürdükleri Fucidin krem, içerisinde 20 miligram fusidik asit ve yardımcı madde olarak 0.04 mg butilhidroksianisol, 111 mg setil alkol bulunduran sadece eczanelerde satılan antibiyotik ilaçtır. İçerisinde bulunan etken maddesi sayesinde antibakteriyel özellik taşıyan bu krem, aynı zamanda bakterilerin sebep olduğu cilt enfeksiyonlarını kısa sürede ortadan kaldırıyor. Antibiyotik olduğu için kullanımı yalnızca 20 gün olması önerilen bu krem, bakteri veya mantarların etkisiyle tırnak kıvrımında ortaya çıkan dolama, yara ve yanıklar, iltihaplı egzamalar, enfeksiyon kapmış iltihaplı sivilceler, kıl kökünün iltihabı, genellikle gençlerde görülen kıl kökünde oluşan kıl dönmesi gibi çıkan sorunların tedavilerde kullanılır. Etkisini yalnızca düzenli kullanımda ortaya çıkaran Fucidin krem, hem antibiyotik hem de güçlü bir içeriğe sahip olduğundan dolayı uzman doktorunuzun mutlaka verdiği sürelerde kullanılmalıdır.

İlgili İçerik; Expigment Krem; Nedir, Ne İçin Kullanılır ve Kullanıcı Yorumları


Fucidin Krem Nasıl Kullanılır ?

Kesinlikle uzman doktor reçetesi sonrasında kullanılmaya başlanan bu krem, doktorunuzun tavsiyesi üstüne günde 2 veya 3 defa sivilce olan bölgeye sürülerek kullanılabilir.


Fucidin Krem Yan Etkileri Nedir ?

Karın ağrısı, nefes almada güçlük, kurdeşen, yüzde, dudaklarda, dilde ve boğazda şişlik gibi bir durumda acilen doktorunuza bilgi vermelisiniz. Kremin kullanımına bağlı olarak uygulanan bölgede yaygın görülen herhangi bir yan etki bildirilmemiştir.


Fucidin Krem 2020 Fiyatı Nedir ?

Fucidin kremin Mart 2020 itibariyle fiyatı 19.33 TL​’dir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir