Göz Altı Morluğu İçin Ne İyi Gelir ? Göz Altı Moruklarını Geçiren En İyi 2020 Kremleri

Göz altı morlukları bir çok insan için çözümü çok zor olan cilt sorunları arasında yer alıyor. Sizde göz altı morlukları konusunda çözüm bulamıyorsanız sizin için araştırdığımız 2020 kremlerini kullanarak kısa süre içerisinde istenmeyen göz altı morluklarından kurtulabilirsiniz. Hemen hemen her sene yenilen kozmetik dünyasında 2020 senesi içinde en çok kullanılan göz altı kremlerini sizler için derledik. Bu yazımız da göz altı morluklarına iyi gelen 2020 kremlerini bulabilirsiniz.

Halk ağzında göz altı morlukları olarak bilinen ve alt göz kapaklarının alt kısmında koyu halkalar biçiminde beliren durum, hem kadınlar da hem de erkeklerde yaygın olarak görünen bir cilt sorunudur. Yapılan araştırmaların çoğuna yakını genetik olduğunu gösterse bile bazen uyku düzeni bozukluğu, düzensiz beslenme, yoğun iş temposu ve stres gibi durumlar da göz altı morluklarına neden olmaktadır. Sıklıkla göz altı torbalarının da eşlik ettiği morluklar kişinin olduğundan daha bitkin ve yaşlı gözükmesine neden oluyor. Göz altı morlukları her ne kadar sağlık açısından endişelenecek bir durum yaratmasa bile görsel açıdan sıkıntı yaratan bir durumdur. Sizin için araştırdığımız 2020 kremlerini kullanarak bu sıkıntılı durumdan kurtulabilirsiniz. Peki göz altı morlukları için en iyi kremler hangisi.? Göz altı morluklarına iyi gelen etkili kremler neler?

Göz Altı Morlukları Krem 2020

İlginizi Çekebilir; Kirpik Dökülmesine Karşı Evde Uygulayabileceğiniz Doğal Çözümler


İŞTE GÖZ ALTI MORLUKLARINI GEÇİREN EN İYİ 2020 KREMLERİ;

1. Kiehl’s Clearly Corrective Dark Circle Perfector SPF3 / 155,00

TLBB kremin rengini ve dokusunu anımsatan bu mükemmel ötesi krem, uygulandığı andan itibaren göz çevresindeki tüm gözaltı morluklarını ve kahverengi halkaları sonsuza dek yok ediyor.


2- Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Synchronized Complex II / 174,00 TL

Yaşlanma karşıtı olarak da sıkılıkla kullanılan bu krem, göz altlarına şaşırtıcı bir şekilde pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.


3- La Mer Eye Balm Intense Göz Kremi / 1350 TL

Yoğun formüllü krem, gözaltı bölgesindeki deriyi güçlendirir. Buradaki şişkinliği indirir ve ince çizgilerin oluşumunu engeller.


4- Origins GinZing Göz Kremi / 139,00 TL

Kafein içeren bu krem göz çevrenizde ihtiyacınız olan dolaşımı hızlandıracaktır. Bu sayede, şişkinlik, koyu halkalara veda edebilirsiniz.


5- Murad Instant Radiance Göz Kremi / 419,00 TL

İçeriğindeki C vitamini ve hyalüronik asit birlikte çalışarak gözaltı bölgesindeki hücrelerin sağlıklı çalışmasını destekliyor. Aynı anda oluşan çizgilerle savaşıyor ve koyu halkaları yok ediyor.


6- Drunk Elephant C-Tango Multivitamin Eye Cream / 64$

Bu ürün için adeta “C vitamini” bombası diyebiliriz. Aydınlatıcı özelliğiyle bilinen C Vitaminin 5 formuna sahip krem, zengin formülüyle göz çevresindeki pigmentasyonu eşitliyor, salatalık özleriyle detoks sağlıyor ve peptid karışımıyla kırışıklıklara iyi geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir