İmex Syndet Akne Sabunu Nasıl Kullanılır, İmex Syndet Ne İşe Yarar ?

Ergenlik zamanlarının en zorlu süreçlerinden bir tanesi olan akne (sivilce) ile mücadele de en ideal bakım ürünleri sivilce sabunlarıdır. Imex sabun sivilce tedavisinde son derece büyük etki sağlamaktadır. Peki İmex Syndet Akne Sabunu ne işe yarar? İmex Syndet Akne Sabunu nasıl kullanılır?

İmex Syndet Sivilce Sabunu; sivilceleri tam anlamı ile yok etmek için kullanılan ve eczanelerde satılan bir sabundur. Imex sabun 100 gramlık paketler halinde satılmaktadır.

İmec Syndet Akne Sabunu

Cilt bakımı yapan, cildi onaran ımex sabunun faydaları ise;

– Her cilde uygun olarak cildin yağ oranını dengeler.
– Gözenekleri derinlemesine temizler ve tıkanan gözenekleri açar.
– Kuru ciltlerin nemli olmasını sağlar.
– Bakteri ve mikropların ciltten uzaklaşmasını sağlar.
– Günlük cilt bakımı için uygundur.
– Cildin koruyucu tabakasını korur ve yeniler.
– Çok faydalı olan Imex sabun asla cildinizi diğer sabunlar gibi kurutmaz ve daima yumuşacık ve canlı görünmesini sağlar.

Sivilceleri kurutan ve kaybeden Imex sabunun ayrıca Imex sivilce kremi de bulunmaktadır. Tıklayın…

IMEX SİVİLCE SABUN NASIL KULLANILIR?

Imex sivilce sabunu kullanması son derece basittir. Gün içerisinde en az 2 kere yüzünüzü bu sabunla yıkamanız yeterlidir. Günde en az 2 defa olmak üzeri istediğiniz sıklıkta kullanabileceğiniz ımex sabun kullanma talimatında yazmaktadır.

Gün boyu çevresel etkilere maruz kalan cildimiz bundan olumsuz etkiler. Ayrıca ciltteki makyaj artıkları, kozmetik ürünler, gözenekleri tıkayarak sivilce oluşumunu tetikler, Imex sabun ile gün içerisinde yada akşamları köpürterek cilt temizliği yaparak gözeneklerin açılması ve temizlenmesi sağlanır. Ayrıca ımex sabun siyah nokta oluşumunu da engellemektedir.

IMEX SYNDET FİYATI NEDİR?

Herkesin rahatlıkla alabileceği imex 100 gramlık akne sabun eczanelerde, aktarlarda ve internet sitelerinde satılmaktadır. İmex syndet sabun fiyatı 54,90 TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir