M Furo Krem Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır ve Güncel Fiyatı Nedir ?

Eczanelerde cilt hastalıkları için satılan kremler arasında yer alan M Furo Krem son zamanların en çok araştırılan kremleri arasında yer alıyor. M Furo Krem uzman doktorların reçete ettiği bir cilt kremi olarak biliniyor. Peki M Furo Krem ne işe yarar, M Furo Krem ne için kullanılır gibi sorularınızın yanıtları bu yazımız da sizlerle…

M-Furo krem, vücutta kızarıklığa, şişliğe ve iltihaba neden olan kimyasalların etkilerini azaltan ve cilt üzerine uygulanan son derece faydalı bir ilaçtır. Egzama, alerjik dermatit ( deterjan kullanımı gibi) ve sedef hastalığı gibi iltihaplı deri hastalıklarının tedavisinde son derece etkilidir. İltihaplı deri hastalıklarına bağlı kaşıntının ve iltihap Cilbelirtilerinin giderilmesi için kullanılmaktadır.

ÖNEMLİ; Ağız çevresindeki iltihaplı yaralarda, aşılardan sonra gelişen deri enfeksiyonlarında, uçuk, su çiçeği, göz çevresindeki deri iltihaplarında kesinlikle kullanılmaması gereken bu krem, 5 günden fazla sürmemelisiniz.

M Furo Krem

M-FRO KREM NASIL KULLANILIR?

Bütün cilt kremleri gibi M Furo kremde uzman bir doktor tavsiyesi olmadan kesinlikle kullanılmamalıdır.  Doktorunuz bu ilacı nasıl reçete ettiyse o şekilde kullanmanız gerekmektedir. İlacı uygulayacağız bölgeyi temizleyiniz. Parmağınızla ufak miktarda aldığınız ilacı ince bir tabaka halinde ilgili bölgeye yayıp hafif hareketlerle cilde yediriniz. Üzerini hava almayacak şekilde kapatmayınız veya bandajlamayınız.

M-FRO KREM FİYATI NEDİR?

Bu ilacın güncel fiyatı 10.19 TL‘den eczanelerde satılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir