Madecassol Krem Ne İşe Yarar, Madecassol Krem Kullanıcı Yorumları

Son zamanların en çok merak edilen ve en çok kullanılan kremlerinden bir tanesi olan Madecassol Krem, internet üzerinden satışı olmayan ve sadece eczaneden alabileceğiniz son zamanların en ön planda ki kremlerden bir tanesidir.

Bir çok kişinin merak ettiği Madecassol krem hakkında bilinmeyenleri her zaman olduğu gibi yine bu yazımız da sizlerle paylaşıyoruz. Madecassol krem ne işe yarar? Madecassol krem 2020 fiyatı nedir? Madecassol krem kullanıcı yorumları. Öğrenmek için makaleyi okuyabilirsiniz.

Madecassol, içerisinde bulunan Centella asiatica bitkisinin ham maddesi sayesinde cildinizi yenileyen, yaralı kısımları ise iyileştiren olağanüstü bir etkiye sahiptir. Daha çok yara, yanık, cilt lekeleri, sivilce izleri, çatlaklar tedavisinde kullanılan Madecassol krem, hamile bayanlar ve emziren annelerinde yan etkisinin bulunmaması sebebi ile uzmanlar tarafından da kullanılması önerilen bir ilaçtır.


Madecassol Krem Nasıl Kullanılır ?

Uygulama için

  • 1 çay kaşığı kadar Madecassol krem
  • 1 Çay kaşığı kadar Bepanten krem
  • 1 Adet E vitamini Ampulü

Malzemeleri küçük bir cam tasın içerisinde karıştırın.  Hazırladığınız karışımı göz ve dudak çevresi hariç olmak üzere yüzünüzde özelikle sorunlu olan bölgeye ve boynunuza sürebilirsiniz. Uygulama yüzünüzde ortalama olarak 60 dakika kadar bekledikten sonra ılık su kullanarak yıkayın. 2 haftalık süreçte 1 defa uygulamanız yeterlidir.


Madecassol Krem 2020 Fiyatı;

MADECASSOL 10 mg/1 gr 40 gr pomad 2020 Yılı fiyatı 29.06 TL ‘dir.


Madecassol Krem Kullanıcı Yorumları;

Kullanıcı 1;

Ben bir ayı boyunca her akşam kulandim ve menun kaldım ama ikinci ayda sivilce yapmaya başaladi

Kullanıcı 2;

Muhteşem bi ilaç yıllar evvel ciltteki yaraya hergün kullanmıştım hiç iz bırakmadan geçti daha dün gine kullandım 2ker sürdüm hemen düzeldi

Kullanıcı 3;

Ben bu kremle yüzümde yanık izi vardı 6 ay sonunda kayboldu Harika bir krem 🙏

Not; Sizde kremi kullandıysanız ya da kullanmak istiyorsanız aşağıdan yorum yaparak diğer kullanıcıları bilgilendirebilirsiniz.


Yan Etkileri Var mıdır ?

Her kremde olduğu gibi Madecassol Krem’de bilinçli bir şekilde kullanıldığı zaman herhangi bir yan etki göstermeyecektir. Fakat en önemli nokta açık olan yaraya sürüldüğünde içi su dolu kabarcıklar, ciltte tahriş çok azda olsa görülmektedir. Aşırı kullanımından her zaman kaçınmak gereklidir. Eğer beklemediğiniz bir yan etki olursa mutlaka doktorunuza başvurmalısınız.

Kullanma Talimatları (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir