Munderm Jel Ne İşe Yarar, Munderm Jel Nasıl Kullanılır ve Yan Etkileri

Ergenlik zamanlarının hayatta soğutan sağlık soruların arasında yer alan sivilcelerin geçmesine yönelik uzman doktorların tavsiyesi ile kullanılan Munderm jel son zamanların en çok araştırılan ilaçları arasında yer alıyor. Bu yazımız da sizler için Munderm jel faydaları nelerdir, Munderm jel kullanıcı yorumları ve Munderm jel güncel fiyatı gibi merak ettiğiniz soruların yanıtlarını hazırladık.

Munderm jel, bir çok kişi tarafından tavsiye edilen son derece popüler olan bir sivilce kremi olarak biliniyor. Sivilceleri tamamen yok ettiği gibi sivilcelerin var olmasına neden olan bakterilerin cilt üzerinde yayılmasını önleyen Munderm jel, genel olarak ergenlik dönemi ile beraber oluşan akne ve iltihaplı sivilceleri yok etmek için uzman doktorlar tarafından reçeteye yazılır. Kullananlar tarafından yüz ve alın bölgesinde oluşan sivilceleri geçirmede son derece etkili olduğu söylenen Munderm jel, düzenli kullanıldığında sadece sivilceleri değil siyah noktaların yok olmasında kullanılır.

Munderm jel sivilcelerin yanı sıra siyah noktaların da giderilmesinde aktif rol oynar. Kesinlikle uzman doktor tavsiye üzerine kullanılmaması gereken bu jel, doktor tavsiyesi olmadan yapılan kullanımlarda istenmeyen yan etkilere neden olabilir.

Munderm Jel Krem Nedir, Ne İşe Yarar

UZMANLARIN TAVSİYE ETTİĞİ EN İYİ SİVİLCE KREMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ..!


MUNDERM JEL KREM FAYDALARI NELERDİR ?

-Munderm Jel kullananlar sivilcenin giderilmesini sağlayabilirler.
-Cildin üst katmanında oluşan iltihaplanmaların tüm tedavilerinde birebir ya da yardımcı olarak kullanılabilmektedir.
-İltihapsız seyreden sivilce ve diğer cilt sorunlarında da tercih edilebilmektedir.
-Cildin üst katmanında oluşan yağ – kir katmanının birleşerek enfeksiyon ( iltihap ) oluşturması ile deri iç ve dış dokusunda oluşan siyah nokta ve kabartıları da tedavi edebilmektedir.

MUNDERM KREM NASIL KULLANILIR?

Uzmanlar tarafından yazılan Munderm jelden olumlu ve etkili bir sonuç almak istiyorsanız 6-8 hafta düzenli şekilde kullanmanız gerekir. Sorunlu bölgeyi güzelce temizleyin. Ardından jeli sürüp, emilmesini bekleyin. Jeli sürdükten sonra su ile temas etmemesine mutlaka özen gösterin. Gün içerisinde 2 defa sürebilirsiniz. Jeli sürdükten sonra mutlaka ellerinizi bol suyla yıkayın.

– Jeli sürdükten kısa bir süre sonra kızarma ya da tahriş ile karşı karşıya kalırsanız, nemlendirici uygulayabilirsiniz. Gün içerisinde 2 defadan fazla uygulama yapmayınız.

MUNDERM JELİN YAN ETKİLERİ NELERDİR?

– İçerisinde bulunan maddeler bazı kişilerde alerjik reaksiyon oluşturarak tahriş, kızarıklık ya da daha farklı belirtilerle kendini gösterebilir. Munderm jelin kullanımı 12 haftayı kesinlikle geçmemelidir.

–  Yutkunma zorluğu, boğazda tahriş hissi, ağızda ve dudaklarda aniden şişme, kaşıntılı isilik gibi alerjik belirtiler görülebilir.

–  Jeli sürdüğünüz bölgede soyulma, kızarıklık, bölgede ağrı, kaşıntı, cilt hassasiyeti, ciltte yanma hissi, uygulama yerinde batma hissi, ciltte kuruluk gibi durumlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.

–  Ciltte renk değişikliği, renginin soluk olması, aşırı ishal ve geçmeyen şişlik gibi yan etkiler bu kremi kullananlar tarafından karşı karşıya kaldıkları bir durumdur.

MUNDERM JELİN FİYATI NEDİR?

Munderm jel kremin son güncel 2020 fiyatı 22.73 liradır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir