Nadixa Krem Ne İşe Yarar, Nadixa Krem Sivilce İzlerine İyi Gelir mi?

Cilt yüzeyinde kalıcı izler kalmasına neden olan sivilcelerin tamamen geçmesi ve deri altında olan sivilceleri ise yüzeye çıkararak iyileştirmesi ile bilinen Nadixa krem hakkında merak ettiğiniz bir çok soruyu her zaman olduğu gibi bu yazımız da bulabilirsiniz. Uzman doktorlar tarafından reçete edilerek verilen Nadixa krem ne işe yarar, Nadixa ciltte kötü görüntüye neden sivilce izlerine iyi gelir mi..?

Son zamanlarda adından sıklıkla bahsettiren Nadixa krem’in etken maddesi Nadifloksasin’dir. İlk kullanımdan bir kaç gün sonra cilt yüzeyinde yer alan kötü bakterilerin çoğalmasını engelleyerek, cilt bozukluğunu kısa süre içerisinde tedavi eden Nadifloksasin krem, son derece kaliteli bir antibiyotiktir. Genel olarak ergenlik zamanlarında çıkan sivilceler, alın ya da ense bölgelerinde, erkeklerde sakal ve bıyık bölgesinde, genital bölge, sırt gibi kir ve yağın çok olduğu bölgelerde ki bakterilerin etkinliği sonucu oluşan içi irin dolu kabartılar ve pembe-kırmızı kabartılarla belirgin sivilcelerin (akne vulgaris) giderilmesi için reçete ediliyor. Hemen hemen bütün medikal ilaçlarda olduğu gibi Nadixa Krem’de kullanımından önce kesinlikle uzman bir doktor tarafından reçete edilmesi gerekiyor. Doktor tavsiyesi dışında kullanımlarda ummadığınız sağlık sorunları ile baş başa kalabilirsiniz.

Nadixa Krem Ne İşe Yarar

Sedef Hastalığı için En İyi Sabun ve Şampuan Önerileri için Tıklayınız


Nadixa Kremin Faydaları Nelerdir;

– Deriye yerleşen bakterileri öldürür.
– Saç kökü ve çevresine yerleşmiş bakterileri yok eder.
– İltihaplı sivilceleri kurutur ve yok olmasını sağlar.
– Cilde yerleşmiş sivilcelerin tedavisini kolaylaştırır.
– İlerlemiş akne tedavisinde oldukça faydalıdır.


Nadixa Krem Nasıl Kullanılır ?

Reçete ile satılan bu krem 30 gramlık tüp şeklindedir. Genellikle doktor tarafından reçete edilen bu kremi kullanmaya karar verdiğinizde, reçeteli ve dozajda kullanmaya özen göstermelisiniz. Aksi belirtilmedikçe nadixa kremi nasıl kullanılır soruyu cevaplayalım;

– Nadixa Akne Kremi doktorunuzun önerdiği dozda ve zamanda uygulayın.
– Uygulama sırasında aşırı doz almayın.
– Kısa sürede etkili bir çözüm elde etmek için düzenli olarak uygulayın.
– Uygulama öncesi cildinizi temizledikten sonra pamuk ile ince bir tabaka halinde sürün ve aşırı baskı yapmadan nazik hareketlerle cildinize uygulayın.
– Reçetesiz kullanılması kesinlikle yasaktır.
– Nadixa akne kremi Tedaviye başlama döneminde doktorunuza danışmadan diğer ilaçları kullanmamalısınız.

Eczaneden reçete ile alabileceğiniz Nadixa kremin 2020 fiyatı 39.93 Liradır.

İlginizi Çekebilir; İmex Sivilce Kremi İşe Yarıyor mu, İmex Kremi Nasıl Kullanılır ?


Nadixa kreminin yan etkileri Var mıdır ?

Nadixa sivilce kremi  bazı kişilerde yan etkilere neden olabilir. Nadixa kreminin yan etkilerini çok fazla görüyorsanız kremin kullanımı derhal durdurulmalı ve doktorunuza danışılmalısınız. Kremin bilinen yan etkileri şunlardır;

–  Nadixa Akne Kremi uygulandıktan sonra yanma, kızarıklık veya cilt hassasiyeti belirtileri ortaya çıkarsa, ilacı kullanmayı bırakın ve hemen doktorunuza danışın.
– Yüzün, dudakların, diliniz veya boğazınızın şişmesi, nefes almada zorluk veya kurdeşen vb. Durumlarda tedaviyi bırakın, doktorunuza danışın.
– Cildiniz kuru ve çatlamışsa bir doktora görünün.
– Egzamalı bir kişi tedaviye başlamadan önce doktoruna danışmalıdır.
Hamilelik sırasında kullanılması sakıncalıdır. İlaç bebeğe zarar verebilir.

EN İYİ 10 SİVİLCE KREMİ İÇİN TIKLAYINIZ..!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir