Prednol Krem Ne İçin Kullanılır, Prednol Krem Kullanım Talimatları ve Güncel Fiyatı

Sedef ve Egzama gibi deri hastalıkları için uzman doktorlar tarafından tavsiye edilen son zamanların en popüler kremlerinden bir tanesi olan Prednol krem ne için kullanılır, Prednol krem güncel fiyatı nedir ve hangi yan etkilere sahiptir.

Prednol Krem, egzama ve sedef tarzı deri sorunlarının tedavisi için kullanılır. Deride kaşıntı, kızarıklık, şişlik ve iltihaba neden olan kimyasalların etkilerini en aza indiren bu krem iltihap azaltıcı, damar daraltıcı ve alerji önleyici etkiler gösterir. Deride şiddetli kaşıntı, anüste ve genital bölgede kaşıntı, döküntü ile seyreden aşağıdaki cilt hastalıklarındaki semptomların giderilmesinde kullanılmaktadır. Ayrıca yanıklar ve güneş yanıklarında sadece doktor tavsiyesiyle kullanılabilir.

PREDNOL‘ un kullanıldığı dermatozlar aşağıdaki şekilde sıralanır :

– Akut ve kronik egzamalar
– Nörodermatit
– Kontakt, kronik ve seboreik dermatitler
– Numuler dermatit
– Kronik liken simpleks
– Hipertrofik liken planus
– Psöriyazis (sedef hastalığı)
– Anogenital kaşıntı
– Yaşlılığa bağlı kaşıntılar

Egzama ve Sedef İçin Krem

PREDNOL KREM NASIL KULLANILIR?

Bütün medikal ilaçlarda olduğu gibi Prednol Kremde kesinlikle uzman bir doktorsun tavsiyesi üzerine kullanılması her zaman avatajlıdır. Bu kremi kullanmadan önce ellerinizi sabun ve suyla temizleyin. Etkilenen bölgeyi de temizleyin ve kurulayın. Bu kremi, etkilenen bölgeye ince bir film tabakası halinde uygulayın ve hafifçe ovalayın. Günde iki kez bu kremi düzenli kullanmanız gerekir.

PREDNOL KREMİN GÜNCEL FİYATI:

Bu ilacın dört farklı çeşidi vardır. Prednol krem, Prednol pomad, Prednol-A krem ve Prednol-A pomad dört farklı çeşittir. Kremin güncel fiyatı 12.11 liradır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir