Silverdin Krem Ne İşe Yarar, Silverdin Krem Nasıl Kullanılır ?

Son yıllar da yanık ve yara kremi olarak kullanılan Silverdin Krem, kısa sürede bıraktığı etki ile herkes tarafından bilinen bir ilaçtır. Çoğunlukla yanık konularında uzman olan Silverdin Krem, yanığın iltihap kapmasını engellemek için kullanılıyor. Bu yazımız da sizler için Silverdin Krem ne işe yarar, Silverdin Krem nasıl kullanılır gibi sorularınızın yanıtlarını arayacağız.

Yaşanan yanık durumu sonrası ivedi bir şekilde kullanıldığın da hem kızarıklığı hem de acıyı alan Silverdin Krem, içerisinde barındırdığı etken maddeleri nedeni ile cildiniz de olumlu etkiler bırakıyor. Özellikle içerisinde ki gümüş sülfadiazin sayesinde bakterilerin cilt yüzeyinde gelişmesini ve artmasını engelleyen bu krem, reçete ile satılsa bile eczanelerden alabiliyorsunuz. Silverdin, 40 gramlık ambalajlarda satılıyor. Eczane raflarının bir numaralı kremlerinden olan Silverdin kremi uzman bir doktor tavsiyesi ile sizlerde kullanabilirsiniz.

Silverdin Krem Ne İşe Yarar

SİLVERDİN KREM NASIL KULLANILIR ?

Doktor tarafından reçete edilen Silverdin Krem, doktorunuzun tavsiye ettiği gibi kullanmaya özen göstermelisiniz. Genel olarak kullanım şekli ise son derece basittir.

– Silverdin kremin uygulanacağı yara ve yanık olan bölgeyi öncelikle temizleyin.
– İnce bir tabaka halinde bölgeye güzelce sürün.
– Üzerine varsa tedavi amaçlı kullanılan sargı bezi ile sarın. Eğer sargı beziniz yoksa steril edilmiş bir bez ile kapatın.

Günlük kullanım dozu olarak da 1 defa sürmeniz yeterli olacaktır.

SİLVERDİN KREMİN FİYATI NEDİR?

Silverdin krem hem reçeteli hem de reçetesiz olarak satılmaktadır. Fakat reçeteli satıldığı zaman bir kısmı devlet tarafından karşılanmaktadır. Silverdin krem fiyatı 9.32 Liradır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir