Stilex Krem Ne İçin Kullanılır, Arı Benzeri Böcek Sokmaları İçin Stilex Krem Kullanımı

Arı, sivrisinek ısırıkları ardından oluşan acılı kaşıntı ve kızarıklıkları gidermek için kullanılması tavsiye edilen Stilex Krem hakkında merak edilenleri sizler için hazırladık. Yalnızca eczaneden temin edebileceğiniz bu krem hakkında detaylı bilgi için yazımızı okuyabilirsiniz.

Eczaneler de 30 gramlık tüpler halinde satılan Stilex Krem, etkin maddeleri Mepiramin Maleat, Lidokain hidroklorür, Dekspantenol‘dür. Deri üzerine sürüldüğünde bölgesel olarak iltihap, alerji ve kaşıntıyı yok eden bu krem uygulanan bölgede çok kısa sürede gözle görülür bir iyileşme sağlıyor. Kesik, şişmiş veya hasar görmüş ciltlere kesinlikle uygulanmaması gereken bu jel, 2 yaşından küçük çocuklarda uzman doktora danışmadan kesinlikle kullanılmamalıdır. Doktor reçetesi üzerine kullanılması önerilen Stilex isimli bu jelin Türkiye üreticisi Abdi İbrahim İlaç Sanayidir. Deride oluşan güneş yanıklarının tedavisinde, isilik, ürtiker diğer ismiyle kurdeşen isimli cilt sorunlarında, ciltte oluşan ağrının azaltılmasında ve tamamen giderilmesinde, arı sokmalarının iyileştirilmesi sırasında tedavi amaçlı kullanılabilir.

Stilex Krem

Nadixa Krem Ne İşe Yarar, Nadixa Krem Sivilce İzlerine İyi Gelir mi?


STİLEX KREM NASIL KULLANILIR?

Böcek ısırması için kullanılan bu krem uzman doktorlar nasıl tavsiye ettiyse o şekilde kullanılması tavsiye edilir.
Bunun dışında kullanacaksanız ilacı uygulayacağınız bölgenin temiz olmasına dikkat edin. Parmak ucu ile tedavi edilecek olan bölgeye ince bir tabaka şeklinde sürün. Hafif bir şekilde ovun. Gün içerisinde birkaç kez sürülebilir. 7 günden daha uzun süre uygulanmamalıdır.

STİLEX KREM 2020 FİYATI NEDİR?

Eczane dışında internette satımı mümkün olmayan Stilex krem, 17.67 liradır.

STİLEX KREMİN YAN ETKİLERİ NEDİR ?

Ciltte yaygın ama şiddetli olmayan kızarıklık ve kaşıntı, yüksek ateş, kusma, çarpıntı. Deride hafif kızarıklık ve kaşıntı, iştah kaybı, halsizlik, yorgunluk. Bu belirtilerden herhangi birini fark ederseniz, hemen doktorunuza bildirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir