Sudocrem Ne İşe Yarar, Sudocrem Cilde Faydaları Nelerdir ?

Son zamanlar da bir çok kadın tarafından araştırılan ve merak konusu olan Sudocrem hakkında merak ettiklerinizi bu yazımız da sizler için hazırladık. Sudocrem pişik için kullanılır mı, Sudocrem 2020 fiyatı ne kadar, Sudocrem sivilce için kullanılır mı gibi bir çok merak edilen sorunun yanıtı burada sizlerle.

Sudocrem, senelerdir bebekler için pişik, kuruluk yada egzama gibi sıkıntıları gidermek için uzman doktorlar tarafından önerilen bir krem olarak biliniyor. İrlanda’da üretilen ve 80 senedir bebeklerin pişiklerini geçirmede etkin olarak kullanılan Sudocrem, koruyucu bir tabaka oluşturarak bebeklerde idrarın cilt ile temasını keserek pişik önler. Pişik kremi olmasına karşın içeriğinde bulunan bileşenler sayesinde pişik geçirmenin yanında pek çok cilt sorunun tedavisinde etkin olarak kullanmaya başlanan Sudocrem, 1931 üretilmiş ve o günden itibaren içeriğinde hiçbir değişiklik yapılmamıştır. Bebeklerde olan etkilerinin olumlu yönde olmasından sonra kadınların da cilt bakımında kullanmaya başladığı Sudocrem, ufak yaraların ve sivilcelerin kısa sürede giderilmesinde, kızarıklık ve tahriş olmuş cildi onarmada, güneş yanıkları ve cilt lekelerini tedavi etmede çok önemli rol oynar. Hiç zararı ve yan etkisi bulunmayan Sudocremi sizlerde doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz.

Sudocrem Krem


Ülkemizde faydaları keşfedildikten sonra çok fazla kullanılmaya başlanan Sudocrem, aşırı kullanıldığı yağ oranını arttırdığı için sivilce artışına neden olabilmektedir.

Buna da Bakınız; Sivilce İçin Elma Sirkesi Nasıl Kullanılır, Sivilce Tedavisinde Elma Sirkesi Mucizesi!

SUDOCREM NASIL SÜRÜLÜR? SİVİLCELERE NASIL UYGULANIR?

Kremi, kesinlikle gece kullanmalısınız. Çünkü gece sürüldüğünde sabaha kadar etkisi daha da artacaktır. Gündüz kullanıldığında ciltte beyaz bir tabaka bırakan Sudocremi mutlaka gece uygulamalısınız. Tüm yüze uygulanması doğru olmayan bu kremi sadece sorunlu olan bölgeye sürebilirsiniz. Eğer sivilcelerinize uygulamak istiyorsanız tüm yüzünüzü güzelce yıkayıp, temizleyin. Daha sonra parmak uçlarınızla sürerek ovalayın.

SUDOCREM’İN 2020 FİYATI NE KADARDIR?

Sudocrem Bebek Bakım Kremi 250 gram fiyatı 59,90 Liradır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir