Teramisin (Terramycin) Krem Ne İşe Yarar, Teramisin Krem Nasıl Kullanılır ?

Uzun seneler boyunca uygun fiyatı ile her zaman popüler olmayı becere bir krem olan Teramisin (Terramycin) Krem uzman doktorların tavsiye ettiği yaralarınızı iyileştirmek için kullanabileceğiniz bir kremdir. Peki Terramycin(Teramisin) kremin faydaları neler? Terramycin krem nasıl kullanılır?

Çok uzun senelerdir eczanelerde satılan Teramisin krem, vücut üzerinde oluşan şişkinliklerden kızarıklara kadar birçok sorunu yok eden deri kremidir. Sivilce, iltihap, yara, yanık, bakteri enfeksiyonları, vücut kızarıklığı gibi sorunlarla kuvvetli bir şekilde baş eden bu krem, derinin üst tabakası oluşan kabarcıklar ya da toplanması gibi yaraları hızlıca iyileştirir. Gözden kaçan durumlar sonucu ufak bir darbe sonrasında oluşan yaraları iyileştiren Terramycin krem, son günlerde iltihaplı sivilcelerde ve çıbanlarda kullanılıyor.

Teramisin Krem

Yumuşak sarı homojen bir rengi olan Teramisin krem, topikal olarak kullanılan antibiyotik grubuna girmektedir. Aşağıdaki sorunlardan biriyle karşılaştığınızda kullanabilirsiniz;

– Çıban tedavisinde,
– Ciltte oluşan iltihaplarda ve iltihaplı durumlarda,
– Dudak çatlaklarının tedavisinde,
– Uçuk tedavisinde,
– Ciltte oluşan yara ve çizik tedavisinde,
– Böcek ve arı sokma tedavisinde,
Sivilce(akne) tedavisinde,
– Kulakta oluşan yara tedavisinde,
– Çok enfeksiyon olan yaraların tedavisinde kullanılabilir.

TERRAMYCİN MERHEM NASIL KULLANILIR?

Hemen hemen bütün medikal ilaçlarda olduğu gibi Teramisin merhem de kesinlikle uzman bir doktor tavsiyesi ile uygulanmalıdır. Terramycin kremi uygulayacağınız bölgenin temiz olduğundan emin olduktan sonra kremi parmak uçlarınızla bölgeye sürün. Daha sonra gazlı bezle kapatarak, hijyenik kalmasını sağlayın. Gün içerisinde 2 defa uygulak yeterli olacaktır.

TERRAMYCİN MERHEMİN GÜNCEL FİYATI NEDİR?

Terramycin(Teramisin) kremin en son güncel fiyatı 19.33 Liradır.

One thought on “Teramisin (Terramycin) Krem Ne İşe Yarar, Teramisin Krem Nasıl Kullanılır ?”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir