Thiocilline Krem Ne İçin Kullanılır, Thiocilline Krem 2020 Fiyatı Nedir?

Cilt yüzeyi için kullanılan ve antibakteriyel bir özelliğe sahi olan Thiocilline krem ne için kullanılır, nasıl kullanılır ve etkileri bu yazımız da sizlerle. Son zamanlarda bir çok kişi tarafından araştırılan medikal ürünler arasında yer alan Thiocilline nedir, Thiocilline krem 2020 fiyatı gibi detaylar bu yazımız da sizlerle.

Thiocilline krem tüp içerisinde 5 gram beyaz renkli pomad olarak kullanıma sunulmuş olan ve gözdeki çeşitli iltihabi ve mikrobik durumları ve yaralanmaları kontrol etmek için kullanılan bir göz pomadıdır. Etken maddesi basitrasin ve neomisin olan bu krem birçok bakteriye karşı son derece etkili olan birer antibiyotiktir. Hassas mikroorganizmaların sebep olduğu yüzeysel oküler enfeksiyonların tedavisi için kullanılan topikal bir antibakteriyel ajandır. Thiocilline genel olarak enfekte yaralar, sivilce, yanıklar, aşılar, ülserler, piyoderma, deri ve doku iltihabı, impetigo, uyuz, pediküloz, tinea pedis yani ayak mantarı, kontakt dermatit ve alerjik dermatitinin ikincil enfekte cilt lezyonlarında kullanılır.

Thiocilline Krem


Thiocilline Krem Nasıl Kullanılır;

Son zamanlarda rağbet gören medikal ürünlerden bir tanesi olan Thiocilline Kremi kesinlikle doktor talimatı ile kullanmanız gerekiyor.

Kullanmadan önce ellerinizi dezenfekte edin. Etkilenen bölgeyi temizleyin ve kurulayın. Ardından, genellikle günde 1 ila 3 kez veya doktorunuz tarafından belirtildiği gibi, ince bir tabaka halinde kremi etkilenen bölgeye sürün ve hafifçe ovalayın. Bölgeyi steril bir bandajla kaplayabilirsiniz. Kremi uyguladıktan sonra ellerinizi yıkayın.

Thiocilline Krem 2020 Fiyatı;

Bu kremin güncel fiyatı 13.94 TL’dir.

İlginizi Çekebilir; Tritone Krem Ne İşe Yarar, Tritone Krem Kullananlar Ne Diyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir