Travazol Krem Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır ve Güncel Fiyatı Nedir ?

Genel olarak cilt yüzeyinde oluşan mantar ve egzama gibi hastalıklar için önerilen Travazol krem son zamanların en çok araştırılan kremleri arasında yer alıyor. Son derece merak edilen Travazol krem ile ilgili merak ettiğiniz soruların yanıtlarını sizler için tek tek hazırladık. Travazol krem ne işe yarar ve ne için kullanılır, Travazol krem güncel fiyatı ne kadar..?

Egzama, kızarıklık, kaşıntı ve ağrılı iltihap durumlarında sıklıkla kullanılan ve uzman doktorların tavsiye etmesi üzerine kullanılan medikal bir kremdir. Sadece eczanelerde satılan bu krem, cilt yüzeyinde oluşan mantar ve bakteri hastalığında kullanılmaktadır. Travazol krem uçuk gibi ve benzeri virüse dayalı deri hastalıklarına kesinlikle iyi gelmez. Çocuklarda küçük yaşta görülen suçiçeği, kızamık gibi hastalıklarda kesinlikle kullanılmamalıdır.

Travazol krem

İlgili İçerik; Sedef ve Egzama Arasında ki Fark Nedir ?


Travazol krem, Mantar hastalıklarının tedavisinde çok başarılı sonuçlar veren bu krem, özellikle yaz aylarında aşırı terlemede dolayı meydana gelen pişik sorunlarını da ortadan kaldırıyor.

TRAVAZOL KREM NASIL KULLANILIR?

Kesinlikle doktor tavsiyesi almadan kullanılmaması gereken bir krem olan Travazol krem günde 2 kere kullanabilirsiniz.

TRAVAZOL KREM YAN ETKİLERİ NELERDİR?

Tüm ilaçlar gibi Travazol içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde yan etkiler olabilir.

Aşağıdaki yan etkilerden herhangi birini fark ederseniz, doktorunuza söyleyiniz:

-Kortikosteroid içeren haricen kullanılan prepaıatlann geniş bir alana (yaklaşık % 10 ve daha fazlasına) uygulanması veya uzun süreli kullanımı (4 haftayı aşan) sonucunda aşağıdaki yan etkiler oluşabilir: derinin incelmesi (airofi), kılcal damarların genişlemesi, deride şerit oluşumu, deride sivilcemsi değişiklikler ve kortİkosteroidin resorbsiyonuna bağlı olarak sistemik etkiler.

-Aleıjik kontakt dermatit

-Deri ve deri altı bozuldukları

TRAVAZOL KREM GÜNCEL FİYATI;

Reçete ile satılan travazol krem 24.70 TL’dir. Eczanelerden reçete ile alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir