Trosyd Krem Ne İşe Yarar ve Yüze Sürülür mü? Trosyd Krem Nasıl Kullanılır ?

Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz kremler arasında yer alan Trosyd krem, sadece eczanelerden temin edebileceğiniz bir kremdir. Bu yazımız da Trosyd krem ne için kullanılır, Trosyd krem güncel fiyatı ve kullanım talimatlarını bulabilirsiniz.

Trosyd krem, cilt üstünde oluşan enfeksiyonların, sivilcelerin, pişiklerin yani bütün cilt sorunlarının giderilmesinde tavsiye edilen bir ilaç olarak biliniyor. Özellikle mantar tedavisinde sıklıkla tercih edilen ilaçlardan bir tanesi olan trosyd krem kısa sürede deride oluşan mantar izlerini giderir. Trosyd Krem’in en sık kullanıldığı durum ise pişik durumlarıdır. Deri enfeksiyonlarında, mantarların sebep olduğu deri sorunlarında, çocuk bezi pişiklerinde, pişiklerde, vajina da oluşan mantarlarda, el ve ayak bölgesindeki mantar sorunlarına karşı kullanılan bir üründür.

TROSYD KREM NASIL KULLANILIR?

Uzman bir doktor tavsiyesi ile kullanılması gereken kremler arasında yer alan Trosyd Krem uygulamadan önce ve sonra ellerinizi yıkayın. Etkilenen bölgeye bu kremden ince bir tabaka halinde uygulayın ve hafifçe ovalayın.

TROSYD KREM YÜZE SÜRÜLÜR MÜ?

Genellikle mantar ve pişik için kullanılan bu krem doktor tavsiyesi dışında kesinlikle kullanılmaması gereken bir kremdir. Ayrıca kremin yüze uygulanması tavsiye edilmez.

TROSYD KREM GÜNCEL FİYATI;

Trosyd Kremin güncel eczane fiyatı 18.87 liradır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir