Deneyimli Kadrosu ile Franke Teknik Servis Hizmetinizde!


Özel Franke Teknik Servis firması olarak yapılan çalışmalarımızdan memnun kalmanız için servis sonrası form sunuyoruz ve eğer sizler isterseniz bu formu dolduruyorsunuz ve eleştirileriniz varsa bu forma ekliyorsunuz. Çalışmalarımızda sizin görüşleriniz ve önerileriniz çok önemlidir bu yüzden takip mekanizmasını en iyi şekilde ayarlamaya çalışıyoruz. Özel Franke Servis Başakşehir firması 10 yıldır bu sektörde ve 10 yıldır da Franke markası ile çalışıyor bu yüzden yeteri kadar profesyonel ve bu markanın ürünlerinde uzman bir ekibe sahiptir.

Franke Teknik Servis olarak çağrı merkezi çalışanlarımız haftanın her günü canlı olarak sizlere hizmet veriyorlar ve sizlerden gelen taleplere dönüş yapıyorlar. Franke Teknik Servis firması olarak İstanbul için kaliteli servis hizmetlerinde bir numara olmak için çalışıyoruz ve bu hedefimize artık ulaştığımızı düşünüyoruz. 10 yılı geride bıraktığımız bu süreçte müşterilerimizi hiçbir şekilde mağdur etmedik ve daima onları çok daha fazla memnun etmek için çaba gösterdik. Profesyonel teknisyenlerimiz bu marka konusunda uzman ve bu isimler sektörde yer edinmiş, kaliteli isimlerdir.

Firmamıza nasıl ulaşabilirsiniz?

Çağrı merkezi ekiplerimizden bahsetmiştik, 7 gün 24 saat boyunca gerekli desteği ve hizmeti sizlere sağlıyorlar ancak yoğun olan bazı süreçlerde online olarak hizmet almayı da uygun gördük ve siz değerli müşterilerimize site üzerinden de hizmet vermeye başladık. Servis talep formunu doldurarak firmamız ile bağlantı kurmanız mümkündür ve bu işlem dakikalarınızı almayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir