Heets Elektronik Sigara

Elektronik sigara kullanımı marka ve modele göre değişiklik göstermektedir. Elektronik sigara kullanımında temizlik ve likit değişimlerine dikkat etmek gerekmektedir. Temiz ve bakımlı bir şekilde kullanıldığı takdirde çevre dostu bir elektronik sigara, IQos değiştirme ihtiyacı duymadan uzun süreli kullanım sağlar. E-sigara paketlerinde atomizer, pil ve ağızlık gibi 3 ana parça bulunur. Elektronik sigaranın en önemli parçası olan elektronik sigara düğmesine basıldığında likiti ateşler ve hava ile karıştırarak elektronik sigarayı aktif hale getirir. E-sigara ağızlığının teneffüs edilmesi, sigara dumanı bulutuna benzeyen bir buhar çıkarır. Elektronik sigaraların birçok modeli ve markası bulunmaktadır. Elektronik sigaraların bazı modelleri sigara görüntüsünü taklit ederken, bazıları ise kullanıcılar için puro, pipo ve kalem modelleri oluşturmaktadır. Kullanımı basit ve kullanışlı olan elektronik sigaralar, gerçek sigara simülatörleri olarak sıklıkla tercih edilmektedir.

Elektronik sigaranın bakımı ve temizliği kullanımı açısından oldukça önemlidir. Öncelikle elektronik sigaranın parçalarının demonte edilmesi ve birbirinden ayrılması gerekmektedir. Her bir parça birbirinden ayrılırsa daha etkili bir temizlik ve heets bakım işlemi uygulanabilir. Ayrı ayrı parça sayısı kullanılan elektronik sigaranın modeline göre değişmektedir. Vaporizer, ekolojik elektronik sigarayı çizmeyen bir havlu veya mendille nemlendirilerek dikkatlice temizlenmelidir. İyi bir şekilde temizlemek için bez veya mendil sıkıca tutularak airbrushın etrafına sarılarak ve ters çevrilerek temizleme işlemi yapılır. Elektronik sigaranın ulaşılamayan kısımları kulak çubukları ile temizlenmelidir. E-sigaraların bakımı ve temizliği düzenli olarak yapılmadığında coil sorunları ortaya çıkmaktadır.

Pil temizliği e-sigara hijyeni kadar önemlidir. Akü kuru bir bez veya havlu ile ıslatılmadan temizlenmelidir. Pil üzerinde kalan nem kısa devreye neden olabilir. Elektronik sigaranın düzenli bakımı ve temizliği elektronik sigaranın ömrünü uzatarak terea heets birçok yönden ekonomik ve kazançlı hale getirir. E-sigara az temizlenmezse veya hiç temizlenmezse üzerinde toz ve kir birikerek zamanla mikroorganizmaların üremesine neden olarak sağlık tehlikeye girer. Bir elektronik sigaranın bakımını yapmak kullanım ömrünü en az iki kat uzatır.

Kaynak: https://sigaramiz9.com/heets

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir