Moto G9 Plus Hakkında Detaylar Ortaya Çıktı

Motorola’nın en yeni orta segment akıllı telefonu yaklaşık 300 dolarlık fiyat ile gelecek.

Moto G9 Plus özellikleri nasıl olacak? Motorola, son teknoloji akıllı telefonlarıyla oldukça etkilendi ve özlendi. Bununla birlikte, şirketin orta seviye cihazları, genel olarak oldukça sağlam duruyor.

Orange Slovakya’dan yeni bir sızıntı, bize şirketin Moto G9 Plus isminde başka bir iddialı orta segment telefonunu gösteriyor. Sızıntı doğruysa, telefon oldukça uygun fiyatlı olacak, ancak donanım açısından bazı dikkat çeken özelliklerle gelecek.

Moto G9 Plus Özellikleri

Sızıntıya göre yeni Moto G9 Plus 6.81 inç 1080p çözünürlükte ekranla gelecek. En yüksek çözünürlük olmasa da, bu fiyata bu geniş ekran oldukça sağlam.

İlk günden itibaren Android 10 işletim sistemi ve 4GB RAM ile gelecek. Android cihazlar için oldukça standart olan 128GB depolama alanıyla gelecek. Sızıntı, Moto G9 Plus için işlemciyi ortaya çıkarmadı, ancak tahmin edilen düşünce Snapdragon 730’a sahip olacağı yönünde.

Kameraya gelince, sızıntı dört ayrı lens olacağını gösteriyor. Ancak şimdiye kadar yalnızca ana kameranın özellikleri sızdırıldı. Fiyat aralığı için oldukça yüksek olan sağlam bir 64 megapiksel olacak. Sızan telefonun 5.000 mAh’lik bir bataryaya sahip olması muhtemeldir ve bu, en talepkar kullanıcılar için bile yeterli ömür sağlamalıdır.

Moto G9 Plus Hakkında Detaylar Ortaya Çıktı

Moto G9 Plus Fiyatı

Ne yazık ki, cihazın ne zaman çıkacağına dair henüz bir bilgi bulunmuyor. Büyük bir satıcının web sitesinde zaten listelenmiş olması gerçeği, oldukça yakında resmi olarak duyurulacağını göreceğimiz anlamına gelebilir.

Ayrıca hangi pazarlarda piyasaya çıkacağını da bilmiyoruz. Avrupa çapında piyasaya sürülmesini kesinlikle bekliyoruz, ancak başka bir yerde yayınlanıp yayınlanmayacağından emin değiliz.

Fiyata gelince, bu muhtemelen telefonun en heyecan verici yönü. Moto G9 Plus oldukça iddialı fiyatı ile 300 dolarlık etikete sahip olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir