Samsung Galaxy S20 FE Modelinin Fiyatı Sızdırıldı

Samsung Galaxy S20 FE fiyatının lansmandan bir hafta önce sızdırıldığı iddia edildi.

Samsung Galaxy S20 FE veya namı diğer Fan Edition, 23 Eylül’de piyasaya sürülecek ve temel özelliklerinin çoğu zaten sızdırılmış durumda.

Şimdi, lansman etkinliğinden bir hafta önce, Samsung Galaxy S20 FE fiyatı bir e-ticaret sitesi sayesinde ortaya çıktı. Akıllı telefon geçtiğimiz günlerde Slovakya’daki telekom operatörü Orange tarafından 699 Euro fiyatıyla listelenmişti.

Ancak liste o zamandan bu zamana gelene kadar kaldırıldı. Dahası, liste oldukça şüpheli çünkü içinde Evan Blass (@evleaks) tarafından yapılan renderları içeriyordu; ayrıca 6.5 inçlik QHD Dinamik AMOLED ekran, 12MP + 12MP + 8MP üçlü arka kameralar ve 4.500mAh pil gibi bazı özellikler içeriyordu. Listede belirtilen diğer ayrıntılar kablosuz şarj ve IP68 su ve toza dayanıklılıktı.

Samsung Galaxy S20 FE Modelinin Fiyatı Sızdırıldı

Samsung Galaxy S20 FE Özellikleri

Daha önce, Samsung Galaxy S20 FE teknik özellikleri, tasarımı sızdırılmıştı ve bize akıllı telefondan neler bekleyebileceğimize tam olarak anlamıştık. Teknik özelliklerden başlayarak, telefonun 120Hz yenileme hızına sahip 6.5 inçlik bir Super AMOLED Infinity-O ekrana sahip olacağı ve Android 10 tabanlı OneUI yazılımını çalıştıracağı bildirildi.

MicroSD kart desteği ile 6GB RAM ve 128GB dahili depolama ile geleceği söyleniyor. 12MP üçlü kamera kurulumu ve 32MP tek sensörün sırasıyla arkada ve önde olduğu söyleniyor. Şimdiye kadar sızdırılan diğer önemli özellikler arasında 15W hızlı şarjlı 4.500mAh pil, ekran içi parmak izi sensörü, 4G ve 5G desteği ve USB Type-C yer alıyor.

Tasarım açısından, Samsung Galaxy S20 FE çizimleri, ortada bulunan kesikli bir delikli ekrana sahip olacağını gösteriyor. Üçlü kamera kurulumu, arka panelin sol üst köşesine yerleştirilmiştir. Ses düğmesi ve güç düğmesi sağ kenara yerleştirilmiştir.

Samsung Galaxy S20 FE küresel lansmanı 23 Eylül’de planlanıyor ve Hindistan sürümünün bundan bir süre sonra çıkması bekleniyor. Şimdilik, Hindistan’ın resmi bir lansman tarihi yok, ancak insanlar, şirketin resmi web sitesi aracılığıyla cihaz hakkında bilgilendirilmek için kaydolabilir.

Samsung Galaxy S20 FE Modelinin Fiyatı Sızdırıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir