Shopify ile E-Ticarete Atılın!

Günümüz internet çağının en çok merak edilen ve kullanılan alanlarından biriside e-ticaret platformudur. Shopify ise e-ticaret alanında girişimciler için harika bir platform haline dönüşmektedir. Bu yazımızda sizlerle kısaca Shopify Uzmanhakkında bilgiler paylaşarak sizlerin de bu alanda bilgilenmenizi sağlamak istiyorum.

Shopify, herhangi bir programlama yada yazılım bilgisi olmadan sanal ortam üzerinde ürün satışı yaparak e-ticaret yapmanızı sağlayan bir platformdur. Sıfırdan bir e-ticaret projeniz varsa, shopify bu konuda sizlere en iyi desteği sunacaktır. Yazılımın en büyük avantajlarından biriside minimum bir enerji ile harika işlere atılmanızı sağlamasıdır.Günümüzde milyonlarca kişinin bu yazılımı kullanarak e-ticaret yazılımına sahip olduğunu belirtebilirim.

Shopify Uzmanı Neler Sunuyor?

Shopify, çok büyük bir e-ticaret ağıdır. Shopify uzmanı ise bu platform üzerinde sizlere yardımcı olan ve satış oranlarınızı yükseltmek için çalışmalar sağlayan bir sitedir. Shopify uzman, Türkiye Partner’i olarak hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerin arasında kurulum, düzenleme ve özelleştirme imkanları müşterilere sağlanmaktadır.

Tabii ki Shopify Uzman’ı sadece bunlarla kalmıyor Shopify SEP,Shopify pazarlama gibi daha birçok alanda da hizmetlerini sürdürmektedir. Bu platformu kullanmanızı kesinlikle öneririm. Sebebi de özellikle bu platforma yeni başlayanlar SEO kısmında maalesef eksik kalabiliyor. Shopify SEOile birlikte sizlerde en iyi SEO hizmeti alarak, ürün satışlarında harika bir yükseliş elde edebilirsiniz.

Shopify Uzmanı Hizmet Kategorileri

Shopify uzmanı, kendi içerisinde onlarca farklı kategoriden hizmetler sunmaktadır. Dilerseniz liste halinde bizlere nelerin sunduğuna kısaca bir göz atalım.

 1. Mağaza Kurulumu
 • Shopify Mağaza Kurulumu
 • Shopify Hazır Temalı Mağaza Kurulumu
 1. Shopify SEO
 • On Page SEO
 • OF Page SEO
 • Shopify Hız Optimizasyonu
 • Shopify Analytics Kurulumu
 • Shopify Webmaster Kurulumu
 1. Shopify Pazarlama
 • Shopify Sosyal Medya
 • Shopify Google Reklamları
 1. Shopify Düzenleme & Özelleştirme
 2. Shopify Taşıma Hizmetleri

Burada yer alan tüm hizmetler Shopify Uzman sitesinde yer alan ve müşterilerin yararlanabileceği kategorilerdir. Sizlerin de bu tür hizmetlere ihtiyacınız varsa, siteyi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Shopify 14 Gün Ücretsiz Deneme Fırsatı

Site içerisinde ilgimi çeken başlıklardan birisi de 14 gün ücretsiz deneyin! yazısıydı. Shopify uzman sitesinde onlarca farklı hizmetin yanında bu tür bir imkana yer verilmesi açıkçası beni mutlu etti. Demo mağazanızı sizlerin istekleri doğrultusunda oluşturuyorlar ve 14 günlük bir deneme süreci başlatıyorlar. Eğer bu süreçte memnun kalmazsanız, geri iade seçeneğine sahip olmaktasınızdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir