Xiaomi, 2020 Bitmeden Yeni Mi MIX Serisi Tanıtabilir!

5G’yi duyurdu ve ardından Ekim ayında Mi MIX Alpha adlı bir konsept telefonu tanıttı. Söylentiler, son birkaç aydır yaklaşan Mi MIX serisi telefon hakkında bilgi sızdırıyor.

Ancak Çinli bir kaynakçıya göre Xiaomi, 2020’de yeni bir Mi MIX serisi akıllı telefon piyasaya sürmeyecek.

Tipster, şirketin seri üretime başlamamış olması nedeniyle Mi MIX serisi telefonun bu yıl geleceğini iddia etti. Dolayısıyla, Mi MIX telefonunun 2021’de geleceği anlaşılıyor.

Ayrıca Xiaomi’nin gelişmiş özelliklere sahip akıllı telefonları piyasaya süreceğini açıkladı. Çinli firmanın ekran altı selfie kamerası, 200W + hızlı şarj desteği, katlanabilir katlanabilir akıllı telefonlar ve 2K ekranlı telefonlar gibi özelliklere sahip telefonları piyasaya sürmesi bekleniyor.

Yeni Mi MIX Yolda Olabilir

Samsung ve Huawei’nin amiral gemisi telefonlarının aksine, Xiaomi’nin amiral gemisi telefonları yalnızca Quad HD + çözünürlüğü destekleyen ekranlarla donatılmıştır. Dolayısıyla, 2021 yılının ilk çeyreğinde gelen Xiaomi Mi 20 serisi amiral gemisi telefonlarının QHD + ekranlara sahip olması muhtemeldir.

Xiaomi Mi 10 Ultra, yalnızca 23 dakikada tamamen şarj olabilen 120 W hızlı şarj desteği ile birlikte gelir. Muhtemelen, 200W + şarj desteği böyle bir telefonun şarj süresini yarı yarıya azaltabilir. Xiaomi’nin, çift hücre teknolojisine sahip daha büyük bir bataryayı barındırması muhtemel katlanabilir bir telefonda 200W + şarj desteği sunması daha uygun olacaktır.

ZTE’nin ilk ekran altı kamera olarak ZTE Axon 20 5G’yi piyasaya sürerek silahı atlamasıyla birlikte, Xiaomi dahil diğer şirketlerin önümüzdeki yıl ileri teknolojiye sahip daha fazla telefon piyasaya süreceği muhtemel.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir