Streç Film ile Kilo Vermek Mümkün mü? Evde Kolay Göbek Eritme Yöntemi..!

Uzun bir zamandır kilo vermek istiyorsunuz fakat başaramıyorsanız bu yazımız tam da sizin aradığınız cinsten olacak. Zayıflamak amacı bir çok yol deneyip halen başarıya ulaşamadıysanız sizde ünlü oyuncu Cansu Tosun gibi “Streç Film Sarma” yöntemini deneyerek evinizde kilo vermeyi deneyebilirsiniz.

Doğum sonrası aldığı kilolar ile dikkat çeken Cansu Tosun kısa süre içerisinde hamilelik kilolarından kurtularak bunun yöntemini sosyal medya takipçileri ile paylaştı. Aşırı doğum kilolarından kurtulmak için göbek bölgesine streç sardığını söyleyen Tosun, bunun ciddi bir şekilde işe yaradığını ifade etti. Kullandığı bu teknikle gerçekten senelerdir kilo verdiğini söyleyen Tosun, sosyal medya hesabından kendi fotoğrafını yayınlayıp altına da “Yıllardır zayıflamak istediğim de o bölgelerime folyo sarıyorum. İnanılmaz hızlandırıyor süreci” notunu yazdı.


Göbeğe Streç Film Sararak Zayıflamak Mümkün müdür?

Kapsamlı bir şekilde bütün bölgelerden kilo vermek değil de sadece rahatsız olunan bölgelerde ki yağlanmalardan kısa bir süre içerisinde kurtulmak için kesinlikle dikkat etmeniz gereken önemli noktalar bulunmaktadır. Bu önemli noktaların en başında ise düzenli beslenme, egzersiz ve düzenli uyku gelmektedir. Bu faktörler dışında ilk defa uygulayabileceğiniz oyuncu Cansu Tosun’un anlattığı kilo verme yöntemini sizler için anlatacağız. Hemen hemen her mutfakta sıklıkla kullanılan streç film ile yağları eritmek mümkün. Günümüzde zayıflamak için tercih edilen en ilginç yöntemlerden birisi olan streç film ile sizde hedeflediğiniz kiloya kadar incelebilirsiniz.  Evinizde bulunan streç filmin bir kısmını yağ yakımını sağlamak yani zayıflatmak istediğiniz bölgeye sarıp terleme sağlayarak yağ eritmeye neden olabilirsiniz. Bu yöntem özellikle de spor yapanlarda daha çok yarıyor. Peki streç film yöntemi evde nasıl uygulanır? İşte zayıflamak için streç film kullanımı…

7 Zeytin 1 İncir Kürü ile Kilo Vermek İçin Tıklayınız


Streç Film İle Zayıflama Yöntemi Nedir, Nasıl Yapılır ?

Cansu Tosun Kilo Verme

Cansu Tosun Streç Film ile Kilo Verme

Karın bölgesinde oluşan istenmeyen yağlardan kurtulmak için streç film sarma yöntemi denenebilir. Fakat tek başına streç sarma yöntemi ile başarıya ulaşmanız zor hatta imkansız olabilir. Yanında mutlaka kaliteli beslenme ve düzenli egzersizinde olması gerektiği unutulmamalıdır. Vücudu sardığı takdirde büyük oranda bir terleme sağlayacağı için günlük en az 2,5-3 litre su içmek gerekir. Günlük 10 dakika boyunca etkili bir inceltici yağ karışımı ile yapılabilecek masajdan sonra streç filmi sarıp yürüyüş yapılabilir.


Göbek Eritmek İçin Streç Film Kullanımı;

Malzemeler:

E vitamini yağı
Kakao yağı
Streç film
Çekilmiş kahve ya da deniz tuzu

Uygulaması;

Göbek bölgesini inceltmek veya bölgesel olarak zayıflama için uygulayabileceğiniz bu yönteme önce bölgeye E vitamini ile masaj yaparak başlayın. Ardından aynı bölgeyi çok sıkı olmayacak gibi streç film ile sarın.1-2 saat böyle durduktan sonra streç filmi çıkartın ve bölgeye tuz ya da kahve ile peeling uygulayarak masaj yapın. Masaj sonrası bölgeyi temizleyip nemlendirici sürün. NOT: Bol miktarda su tüketmeyi ihmal etmeyiniz.


Selülit Yağlarını Eritmek İçin Streç Film Kullanımı;

Malzemeler:

3-4 damla Biberiye yağı
10 damla Kekik yağı
1 çay kaşığı Susam yağı
1 çay kaşığı Portakal yağı

Uygulanışı:

Bütün malzemeleri cezvede kaynatıp ısıttıktan sonra banyoda bu karışımı selülitli olan bölgelere fazla yüklenmeden kese yapın. Daha sonra ise streç film ile sarıp, 15-20 dakika bekletin. 2 dakikada bir selülit yerine baskı yapın ve streç filmi çıkartarak duş alın.

1 KİLO VERMEK İÇİN KAÇ KALORİ YAKMAK GEREKİR, TIKLAYIN ÖĞRENİN…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir