Proctolog Rektal Krem Ne İşe Yarar, Proctolog Rektal Nasıl Kullanılır ?

Yetersiz su tüketimi, hareketsiz kalmak ve yanlış beslenme gibi nedenlerden oluşan hemoroid sorununu tedavi amaçlı kullanılan Proctolog Rektal krem son zamanların en çok tercih edilen kremleri arasında yer alıyor.  Proctolog Rektal kullananlar ne diyor, proctolog rektal krem prospektüs detayları her zaman olduğu gibi yine sitemizde sizlerle.

Etken Maddesi Trimebutin, Ruskogenin olan Proctolog Rektal krem, anal bölgede bulunan iç ve dış hemoroid (basur), iltihabi hastalıklar, makat çatlakları (anal fissür) ve ağrı, kaşıntı, şişkinlik hissi ile belirgin anal bölgenin diğer hastalıkların tedavisinde kullanılır. Bu krem, tekrarlayan karın ağrısı, bağırsak yolunun hareketi, i̇shal, bağırsak cerrahisi, anal fissür, anal bölgede kanama, zorlanma, yanma, tahriş, karıncalanma, kaşıntı, hemoroid ve anal çatlaklar gibi hastalıkların, rahatsızlıkların ve semptomların tedavisinde, kontrol altına alınmasında, önlenmesinde ve iyileştirilmesinde kullanılır. Bu rektal krem burada listelenmeyen amaçlar için de kullanılabilir. Vücuttaki iltihabı azaltan bir steroid ilacı olan bu ürün, hemoroidlerin veya rektum veya anüsün diğer enflamatuar durumlarının neden olduğu kaşıntı veya şişliği tedavi etmek için kullanılır. 18 yaşından küçüklerde kullanılmaması gereken bu ilacı yalnızca eczanelerden satın alabilirsiniz.

Proctolog Rektal Nasıl Kullanılır ?

Makat bölgesi kullanımı için tasarlanmış bir formdur. Gün bir ya da iki kez olacak şekilde makat bölgesine sürülerek kullanılır. Makat bölgesinde sorunlu bölgenin üzerine nohut büyüklüğünde alınarak hafif parmak darbeleriyle yedirilerek sürülür. Size doktorunuzun önerdiği bir kullanım şekli var ise o şekilde de kullanabilirsiniz.

Proctolog Rektal 2020 Fiyatı Ne Kadar?

Proctolog krem fiyat 19.33 TL’den eczanelerde satılmaktadır.

İlginizi Çekebilir; Thiocilline Krem Ne İçin Kullanılır, Thiocilline Krem 2020 Fiyatı Nedir?


Proctolog Rektal Krem Kullanıcı Yorumları;

Kullanıcı 1;

Zamanın hemeroid için kullandığım bir ilaç gerçekten çok faydasını gördüm. Kullanmak isteyenler kesinlikle doktor tavsiyesinde kullanmalı.

Kullanıcı 2;

Makat çatlakları için kullandığım ve kesinlikle büyük şifa gördüğüm muhteşem bir krem olduğunu söyleyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir