Acnemix Jel Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır ve Güncel Fiyatı Nedir ?

Ergenlik sivilceleri ile baş edemeyenlerin tercih ettiği son zamanların en çok tartışılan jel ilaçlarından bir tanesi olan Acnemix Jel sadece eczanede satılmaktadır. İltihaplı sivilcelere iyi gelen bu krem, sivilce izlerini de ortadan kaldırıyor. Peki Acnemix Jel ne işe yarar? Acnemix Jel nasıl kullanılır? Acnemix Jel fiyatı 2020 nedir?

Son zamanların en merak edilen jel kremleri arasında bulunan Acnemix Jel, sivilce konusunda çok iyi sonuçlar vermesi ile isminden sıkça söz ettiriyor. Akne sorunlarıyla uğraşanların memnun kalacağı Acnemix Jel, 46.6 gramlık yuvarlak beyaz kaplarda sadece eczanelerde satılmaktadır. Dermatologlar tarafından önerildiği taktirde kişilerin kullandığı bu jel, hafif katı kıvamlı ve içerisinde etil alkol bulunur. Ciltteki mevcut sivilceleri onararak tekrar çıkmasını önleyen Acnemix Jel, 1.6 gramlık eritromisin içerikli plastik tüp, karıştırmak için beyaz çubuk ve 6 ml %70 etil alkol içeren flakondan meydana gelmektedir. İçerisinde 4 parça ürün olduğundan dolayı karıştırma işlemini eczanede yaptırabilirsiniz.

Acnemix jel

EN İYİ 10 SİVİLCE KREMİ İÇİN TIKLAYINIZ..!


ACNEMİX JEL NE İŞE YARAR?

Uzman bir doktor tavsiyesinde kullanılması gereken acnemix jel, cildi üzerindeki bakterilerin çoğalmasını önler. Bu sayede yeni sivilce oluşmasına engel olur. Aşırı yağlı ciltlerin de kullanabileceği bu ürün, cildin yağ seviyesini dengeler. Sivilce izlerinin geçirilmesine dolaylı olarak katkı sağlar.

ACNEMİX JEL NASIL KULLANILIR?

Bu noktada kesinlikle dikkat edilmesi gereken bir konu var. Uzman doktorunuzun önerisi ne kadar ise mutlaka o miktarda kullanmalısınız. Uygulamadan önce cildinizin temiz olduğuna emin olmalısınız. Günde 2 defa sabah ve akşam uygulayabilirsiniz.Jeli yüze uygulayıp kurumasını bekleyin. Sadece akneli bölgeye uyguladığınızdan emin olmalısınız. Kuruduktan sonra ılık suyla temizleyebilirsiniz. Ellerinizi yıkamaya özen göstermelisiniz.

ACNEMİX JEL GÜNCEL FİYATI NEDİR?

46.6 gramlık bu jelin güncel fiyatı 48.07 Liradır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir